info-shqip.tk
  1 vjet Shtatzene
 
  Eshte vetem 1 vjec, por qarkullon me nje femije ne bark qe eshte vellai i saj
Behet fjale per nje vjecaren Kang Mengru nga Kina
Gjate shtatzanise te se emes se saj njeri embrion filloj te zhvillohej brenda tjetrit
Kjo u pa vetem disa muaj pas lindjes se vajzes 
te habitur prinderit vune re barkun qe "fryhej"dhe pas vizites te mjeku ata vune re se vajza kish ne barkun e saj vellain binjak
Se shpejti vajza do i nenshtrohet nje nderhyrje kirurgjikale per te hequr embrionin...

 


 
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=