info-shqip.tk
  100 këngët më të reja
 

100 Kenget me te reja kontribuar nga ju!

www.info-shqip.tk
1.
Eltony DeeJay Sexy thing -me mus ska loj (me mu ska loj sexy thing_Eltony DeeJay ) 

2.
Sonnz-Instrumental (Hip Hop InstrumentaL) 

3.
Bloody Kings Ft Elvana-Andrra jem (Bloody King s Ft. Elvana - Andrra Jem) 

4.
HITMAN B FT KACCAK MAFIA MADD DOGS-I TERBUM (se jam i terbum) 

5.
Linda-Te dua ty (linda - t dua ty .. DRINI ) 

6.
RInCh3 PhLora -Takimi Fundit Verse 2 Llokatro Records 2010 (RInCh3 PhLora - Takimi Fundit Verse 2 Llokatro Records 2010) 

7.
High Tone ft Ardian Shala-Pa Ty (High Tone ft.Ardian Shala -Pa Ty- danger production ) 

8.
Petroo -Ti sje per mu (petroo - ti sje per mu) 

9.
Dhurata Ahmetaj -neper nate SuharekaNet (Dhurata Ahmetaj -neper nate) 

10.
Defuegos-Nuk e Di (Defuego-s -Nuk e Di 1 ) 

11.
Uragan1-Kurr Na Vim (URAGAN1 Kur Na Vim new ) 

12.
Shyhrete Behluli dhe Sinan Hoxha-Kendoma Kengen (Shyhrete Behluli Sinan Hoxha - Kendoma kengen 2010) 

13.
chaprra1 ft SpyMan-Nese Je Kon Nzemren Tem (Chaprra1 ft. Spy Man Nese je kan n zemren tem) 

14.
Big wolf ft Gun dn -fije per pej (BiG WoLF ft Gun Dn - Fije P r Pe j) 

15.
Black G-Traditat (Black G-TRADITA) 

16
Explosion ft black out ft dynamic-na knena (eXPLoSioN ft Black ouT ft DyNaMiC) 

17
Fadil Gisi-Ndahet Zemra (Fadili 2010 - Ndahet Zemra ) 

18
Sparow Hawk -Only a Dream (Sparrow-Hawk - ONLY A DREAM) 

19
Gold Ag Ft Elita 5-Cka Mka Syri (Gold AG ft. Elita 5 -cka mka syri) 

20
BMC-Shqip Reggaeton (B.M.C. - Reage shqip) 

21
stresi-i stresum (STRESI - I Stresum) 

22
Dritani -Diten kur do ta martoj (Dritoni - Diten kur do ta martoj 2010) 
]
23
timmi-new FreeStyle 2010 (timi -new FreeStyle-2010) 

24
Dj Vali Ft Pitbull Akon-Shut It Down Remix 2010 (Dj.Vali Ft.Pitbull Akon-Shut It Down Remix 2010) 

25
Agimi Ilmia dhe Xhema-Deshmorit Fatmir Kerqeli (Deshmorit Fatmir ) 

26
Valle Popullore Deejay Toni-Shota regaton remix Dj Toni (Dj Toni - shota reggaton remix ) 

27
Arabela-Reg nclub remix (Arabela - R.e.G N Club Remix Dj Kont ) 

28
WaGGISH-Vec TY po Tdu DJ ENIS (WaGGISH - Vec TY po Tdu New 2009 ) 

kaybolan yillar-kaybolan yillar (Kaybolan Yillar - Biraz A lasam) 

29
Noizy Shan bleron-Noizy Shan bleron (Noizy Shan blero) 

30
Vz ft Buja -1shi Vushtrri Prishtin (Vz ft. Buja - 1shi Vushtrri-Prishtin ) 

31
noizy-tre tyma (Noizy_-_3_Tyma_) 

32
onanta spahiu-dashurise i erdhi vjeshta (DASHURISE I ERDHI VJESHTA) 

33
DaLiGS Ft Skillz -RapTechno (Da-LiGS Ft Skillz - Rap-Techno) 

34
Young Ace-Kids These Days Ft The Game Mix (Kids These Days) 

35
Young Ace-Ace Dont Fold (Ace Dont Fold SONG ) 

36
Young Ace-Days Like This (Days Like This) 

37
intro-Young Ace (hate on me intro ) 

38
Young Ace-Ready or Not (Ready or Not) 

39
Maksi ft DakiLLa -Prind e tu na ndan (Maksi ft. Da.kiLLa - Prind e tu na ndan) 

40
D Albo King-Intro (D Albo Kings Intro) 

41
Albanian Devil-Rrenc Qka Je Tu Than (Rrenc Qka Je Tu Than Mp3) 

42
Qendrimi-O llokum (Qendrimi - O llokum) 

43
Krimineli OTR-Non Stop (Krimineli OTR - Non Stop

44
Meda-A po vjen me mue nga dj Dimi (Meda Live - A po vjen me mue) 

45
Meda Live-Kur i mbusha 20 vjet (Meda Live - Kur i mbusha 20 vjet) 

46
Noizy Dj DibRa 2010-3 tyma (Noizy 3 tyma) 

47
Arsim Avdyli Dj DibRa -Lutjet tua si pranoj (arsim avdyli lutjet tua si pranoj Dj DibRa) 

48
Nora Istrefi Dj DibRa-Sekret 2010 (nora istrefi sekret 2010) 

49
Labi Dj DibRa-smundem me te bind (labi smundem me te bind) 

50
Genta Ismajli Dj DibRa 2010-Game Over (genta ismajli gem over 2010) 

51
labi Dj DibRa 2010-Dashuria ime (Labi Dashuria ime) 

52
TALBO AKA MAKABER-HAJDE TMSOJ FREESTYLE (T-ALBO A.K.A MAKABER-HAJDE T MSOJ FREESTYLE ) 

53
Nora Istrefi-Sekret 2010 By NeLa (Nora Istrefi - Sekret 2010 By NeLa ) 

54
Asgje Sikur Dielli-Mendoja Cdo gje merr fund pa ty (Asgje Sikur Dielli - Mendoja cdo gje merr fund pa ty) 

55
Gucci ft Inwtbot ft Bessi-Bom Bon (GUCCi ft DODa ft BESSi-Bom Bon) 

56
Genta Ismajli Dj bUkCHe-Game Over Diss Dafina Zeqiri (Genta Ismajli - Game Over Diss Dafina Zeqiri 2010) 

57
UniKKatil-Dallash Qergash Remix (Rebel a.K.a UniKKatiL - Dallash Qergash Remix ) 

58
vace zela-te lumtur te dua (Vace Zela - te lumtur te dua) 

59
skillz ft tds-si manikene toonche (Skillz ft. TDS - Si Manikene New 2010 ) 

60
Genta Ismajli -Game Over (Genta Ismajli - Game Over 2010 Op Labi Party ) 

61
Festim-erdh pranvera (Festim Florenc Merdita Erdhi Pranvera) 

62
Ervin Liza-Cpati thelleza ne mur (02 Track 2) 

63
Ekey ft Gamn -Ti mendon (E-key - Ti Mendon ft. G-amn S-Talenti ...) 

64
unikkatil by m -poooo joooo m (unikkatil 2010 pooo joooo) 

65
Labinot Gashi ft Lori - O shpirt (Labinot Gashi ft. Lori - O shpirt -) 

66
Meda pik n zemr-Meda pik n zemr (Meda - pik n zem r) 

67
F Boogie ft Special I -Kush o nBeat (F Boogie ft. Special I - Kush o n Beat) 

68
2 Perqind Ft Mad Wolf Kalle-kalle (2Perqind Ft Mad Wolf Kalle) 

69
Armend Kicaj Sintist-Hajde Me mu Urim Bajramaj kendon (Urim Bajramaj--Hajde me mu) 

70
Urim Bajramaj-Tallava Armendi Sintist (Urim Bajramaj--Tallava) 

 
71
Armend Kicaj Urim Bajramaj-Pina viski (Urim Bajramaj--Pina Viskii) 72
jpg ft miscreant ft limg tris g -prezantim ideal (prezantim ideal master mp3) 

73
koPuKu aka SiriuS Ft Dynamic Aka El diablo-Jena Real (Dynamic a.k.a El Diablo ft Kopuku a.k.a SiriuS httpwww.sendspace.comfiletwb119) 

74
Krew feat Trebla-bit tekst bojm (Krew feat. Trebla-Beat tekst bojm) 

75
Wilsoni MGN B one-Terr Tym Rap (M.G.N ft. Wilsoni B-oNe -Terr Tym Rap) 

76
ardijan shala-pa ty (High Tone ft 2 .Ardian Shala -Pa Ty- danger production ) 

77
unikkatil-kanuni i katilit (15. UniKKatiL - Kanuni Katilit) 

78
TALBO AKA MAKABER-PER TY XML (T-ALBO A.K.A MAKABER-PER TY XML) 

79
LiL DooN NiiTRo G Feat Xiix-Malli per nnen (LiL DooN NiiTRo G Feat Xixi - Me ka mar malli MyHomeRecords 2009) 

80
LiL DooN NiiTRo G Feat Xix-Hit vereor (Hit veror - LiL DooN Feat. NiiTR) 

81
Eugena Aliu-Luj me mua luj (Eugena-luj me mua luj) 

82
dj shpendi ft noizy-qe ku jom kush krn pom lyp (without dirty) 

83
TWT FT A LOC -VETERAN (A Loc TWT- Veteran) 

84
Mustafa Sandal-Aya Benzer 2003 RMX (Audio) 

85
cunat e 13-lagja 13 (Brain Steps - bb mc ft 13-boy m-13 toostree) 

86
Gold Ag-Aga in da house (Aga in da house) 

87
Gold Ag-AGA O KNEJ (AGA O KNEJ) 

88
Aidd aKa Grinch-My nigga (Aidd aKa Grinch - My nigga) 

89
Gjon Duzhmani-sHipHop Army (R.daddy Beni-G Ft. Ghetto West Style Gjon1 - sHip Hop Army) 

90
clirim leka-vrasese e trishtimit tim (clirim leka -ti je) 

91
Gold AG-Per Merak (GoLd AG - Per Merak 2010) 

92
gbani-edhe kete ver dj KLX (G-bani-edhe kete ver) 

94
dardan osmanollaj-dembeli dhe miku (albert ft dardan osmanollaj-dembeli dhe miku) 

95
mad boy-Per 4 Dite Fundit (MadBoy_-Per_4_Dit_e_Fundit_Me_Text) 

96
tds ft skills -si manikene (TDS Ft. Skillz - Si Manekene) 

97
Black Eyed Peas-Bom Bom (Enno Feat Black Eyed Peas - Boom Boom) 

98Kosovare Hasi -Dua sonte wwwsuperengjellskyrockcom (Kosovare Hasi - Dua sonte) 

100
afrim muqiqi e labinot tahiri-merrma zemren (02 Afrimi Labi - Merma Zemren 2010) 

 


 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=