info-shqip.tk
  Horoskopi hajgare
 
Horookspi hajgare
 
Dashi 
Mos u merakosni nese nuk do t'ju therrasin ne 
aktivitet mes miqsh .Por problem, parashikohet 
qe te rrini ne shtepi dhe te hani nje darke romantike ,
me qirinj per shkak te mungeses se dritave .

Demi 
Te gjthe ju te shenjes se demit do te semureni me 
grip dhe do te keni temperature deri ne muajin tjeter , 
kur Venusi ne shenje me nderhyrjen e Aferdites , te
Marsit e te Jupiterit do te qetesoje gjendjen tuaj gripale 
dhe do te dergoje Merkurin per vizite ne shtepine tuaj .

Binjaket 
Per binjaket ju keshilloj te visheni trashe , qe te mos ftoheni 
dhe te mos beni shume mungesa deri ne fund te muajit . Ok ?

Gaforrja 
E di qe si pelqeni lajmet e keqija. Per shkak te etikes 
profesionale me duhet te them te verteten dhe vetem 
te verteten . Keni vetem 6 dite drita !

Luani 
Te shtunen e fundit te muajit do te jeni te ftuar ne nje 
ditelindje . Atje do te kenaqeni pa mase .Do te kerceni 
me dema , me desh , me akrep , me peshq etj .

Virgjeresha
Ju te dashur do te keni veshtiresi ekonomike te medha 
pasi do t'ju vjedhin portofolin ne autobus .

Peshorja
Peshojini mire fjalet para se t'i thoni . Nen ndikim e 
Venusit parashikohet qe te perlesheni keqas me dy 
peshq dhe nje shigjetar .

Akrepi 
Ju karakterizoheni per inteligjence . Por c'ti besh ,
keshtu e ka jeta . Me ndihmen e Henes ne shenjen e 
disa mesuesve , parashikohet se do te ngelni ne 
4 lende kete simester .

Shigjetari 
Per ju nuk kam asnje haber se me kishte humbur fleta .

Bricjapi 
Kujdes kur te kaloni rrugen , parashikohet aksident
ajror , ku mund te perplaseni me nje vapor dhe te 
thyeni hunden , krahun ose kemben !

Ujori 
Mos lexoni shume se do t'ju behen trute uthull fare .

Peshqit 
Kujdes me dieten peshqit e mi te dashur !Ne pushim te 
madh keshillohet te mos hani me shume se 2 byreqe ,
3 sanduic dhe 5 pako biskota

 

 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=