info-shqip.tk
  Intervista
 
Intervista
Frid: Kosovës i duhet edhe më tutje ndihmë e madhe PDF Printoni E-mail
Vlerësimi nga përdoruesit: / 0 
Shkruar nga Norushja   
 Zyrtari i lartë i Departamentit amerikan të shtetit, Daniel Frid tha se Kosova ka nisur një fillim të mbarë që nga shpallja e pavarësisë nga Serbia, mirëpo ka shtuar se vendit i duhet edhe më tutje ndihmë e madhe. Ai tha se Kosovës i duhen rreth 2 miliardë dollarë ndihma deri në fund të vitit.
Lexoni përmbajtjen...
 
Interviste me kengtaren Altuna Sejdiu-TUNA PDF Printoni E-mail
Vlerësimi nga përdoruesit: / 1 
Shkruar nga Norushja   

Tuna: Ja dashuria ime

Këngëtarja nga Shkupi, Altuna Sejdiu, së fundi është duke zhvilluar përgatitjet e saj për pjesëmarrjen në festivalin e “Eurovizionit”, festival i cili mbahet në Maqedoni. Po ashtu, Tuna është në përmbyllje të studimeve në Selanik. Ndërkohë pranon se janari i këtij viti ka qenë pasiv sa i përket anës profesionale të saj, por ajo premton se këtë vit do ta përmbyllë më suksesshëm se kurrë më parë.

Lexoni përmbajtjen...
 
Interviste me kengetaren Zajmina Vasjari PDF Printoni E-mail
Vlerësimi nga përdoruesit: / 1 
Shkruar nga Norushja   

Zajmina: Makina – vendi ideal për të bërë seks

 

Në një intervistë dhënë për emisionin e televizionit "Vizion+", "Zonë e Lirë", që drejtohet nga shoumeni i njohur nga Shqipria, Arian Çani, ish Miss Shqipëria, Zajmina Vasjari, flet pa doreza rreth çdo pyetje që ka të bëjë me seksin. Telegrafi ju sjell të shkruar këtë intervistë.

Lexoni përmbajtjen...
 
Interviste me Kengtaren Anjeza Shahini PDF Printoni E-mail
Vlerësimi nga përdoruesit: / 2 
Shkruar nga Norushja   

Një admirues anonim për Anjeza Shahinin

 

 

Me zërin e saj brilant, tashmë është një nga këngëtaret më të afirmuara në Shqipëri. Këtë e tregon dhe pjesëmarrja e saj në evenimentin e organizuar për nder të 80-vjetorit të kompozitorit Avni Mula. Anjeza Shahini tregon për mbresat, se si është ndjerë në këtë mbrëmje Gala, planet e albumit të ri, për nisjen e shkollës në mars, fotot me Sonin e NGR, si dhe historinë e admiruesit sekret.

Lexoni përmbajtjen...
 
Interviste me kengetarin Mad Lion PDF Printoni E-mail
Vlerësimi nga përdoruesit: / 1 
Shkruar nga Norushja   

Mad Lion; "Albumi i tretë do të lë gjurmë"

 

Mad Lion, keni pasur një karrierë mjaftë të mirë deri më tani, duke u bërë një këngëtar shumë i kërkuar nga publiku. Cili është sekreti që keni përdorur?
Mad Lion: Faleminderit për këtë vlerësim. Mua ma merr mendja se sa më i thjesht dhe sa më real të jesh, publiku të pëlqen më shumë, sepse së pari duhet të jesh vetvetja e jo të kopjosh dikë tjetër. Unë e kam stilin tim dhe nuk ia zgjati dorën askujt.

Lexoni përmbajtjen...
 
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=