info-shqip.tk
  Theje passwordin e Windows XP
 
sot do te keni rastin te mesoni se si te thejm nje password te userit ne Windows Xp.:

Mnyra ma e let per me hak ni pass tni useri ne windows osht qishtu

e hapni Start>Run>cmd

e shkruni:


net user "emri i userit" mypasswordautomatikisht passwordi i userit qe po doni me hak bohet qashtu qysh e ki nuserin qe je tu e perdor momentalisht
nese e keni edhe administrator te blockum atehere futuni me Guest dhe bejeni ket komanden me siper
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=