info-shqip.tk
  Zvoglo MB e nje kenge
 

Per ta bere zvoglimin e nje kenge klikoni mbi kete adres dhe instalojeni programin 
http://www.box.net/shared/o2u19a5tc9 
pastaj pas instalimit shkojm te big mp3 to small>>> i vendosim kenget dhe shkojm Convert All, faleminderit per mirkuptim.

 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=