info-shqip.tk
  me kontrollu pc tuaj nga larg
 
Me kontrollu pc e juj nga large -
. Hapi i pare duhet te shkosh 
https://secure.logmein.com/loggedout.asp?lang=en 
dhe creat on acconte ja edhe foton pastaj shkojme ne 
logmeln free dhe shkojme sing up ja foto i japinm te gjitha te dhenat kryesorja eshte email adresa dhe pasvordi mos ti harrohen ja foto pasi ti japim te gjitha te dhenat shkojm creat acount hyme aty add computer hyme aty automatikisht jav qet nje linke per dowenlod edhe ju i boni dowenlod. duke e dowenloduar jav lype nje kod qe ju nuk duhet ta harroni pasi qe eshte shum me rendesi. Puna e juaj eshte kryer tashti te njejtin link 
https://secure.logmein.com/loggedout.asp?lang=en 
ja jep personit qe done ti ndihmosh apo kontrollosh pc aj hyne aty me emalilin tan qe je regjistru ti passvordin edhe hyne mirepo pasi qe te hyne ai duhet te shkon add computer ja foto pasi qe te hyne aty shkon te 3 ku shkrun free ja foton edhe atij ja qete per me instalu te njejten ja foto veq mos harru me i thane se gjate instalimit ja lype nje kod sikurse edhe juve jave ka lype andaj ju i thun qe ta jep te njejtin kod qe e keni dhane ju pasi qe ta jep aj kodin automatikisht jauv qet juve qe e keni aty ja foto dhe ju klikoni mbi ate dhe conectohet mirpo jauv lype kod qe ju thojsha qe duhet me dhane te njejtin kod ja foto pasi qe ta jepni kod kryhet krejt puna dhe ju hyni ketu dhe automatikish ju dergon ne desktopin e pales tjeter dhe pune te punon prej tek pc juaj ja foto Ndoshta duket shum e komplikume apo e pa mundur per tu ber vetems s kushtoj pak me shkum vemendje se shum thjeshte 
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=